Jak usunąć wiadomość z Facebooka

Jak wezwać do sądu wiadomości z komunikatora Facebook

Jeśli usunąłeś wiadomość na Facebooku, możesz się zastanawiać, jak możesz ją odzyskać. Na szczęście istnieje kilka różnych sposobów, aby to zrobić. Facebook pozwala na “unsend” wiadomość, ale to nie usuwa go całkowicie. Możesz również odzyskać usunięte rozmowy na karcie SIM. W tym artykule omówimy, jak to zrobić. Ten przewodnik dostarczy Ci informacji potrzebnych do usunięcia wiadomości.

iCloud usuwa wiadomości błyskawiczne

Czy istnieje sposób na odzyskanie usuniętych wiadomości błyskawicznych na iPhonie lub iPadzie? Na szczęście jest. Możesz wykonać kopię zapasową telefonu i odzyskać utracone wiadomości tekstowe z iCloud. Aby przywrócić plik kopii zapasowej, zaloguj się na swoje konto Apple za pomocą adresu e-mail i hasła. Stamtąd wybierz plik kopii zapasowej, który chcesz przywrócić. Wiadomości są wyłączone z procesu tworzenia kopii zapasowej. Po wybraniu typu pliku można go następnie przeskanować, aby sprawdzić, czy z telefonu zostały usunięte jakiekolwiek wiadomości. Jeśli tak, możesz następnie zapisać przywrócony plik na komputerze lub iPhonie.

W kopii zapasowej iCloud, jeśli przypadkowo usuniesz wiadomość z jednego urządzenia, pojawi się ona automatycznie na innych urządzeniach, w tym na komputerze Mac i PC. Aby przywrócić usunięte wiadomości, najpierw wykonaj kopię zapasową iPhone’a za pomocą Findera lub iTunes, najlepiej przy użyciu systemu macOS Mojave. Następnie użyj Findera, aby przywrócić iPhone’a z kopii zapasowej. Jeśli kopia zapasowa iCloud nie została całkowicie usunięta, możesz ją przywrócić, przywracając telefon z komputera.

Facebook pozwala “wypisać” wiadomość

W przeciwieństwie do innych komunikatorów, Facebook pozwala “wypisać” wiadomość, ale nie przed przeczytaniem jej przez odbiorcę. Podczas gdy funkcja unsend jest dostępna na telefonach z systemem Android i iOS, można również wysyłać wiadomości za pomocą internetowej wersji usługi Messenger. Jeśli przypadkowo wyślesz wiadomość, która nie jest przeznaczona dla konkretnego odbiorcy, w każdej chwili możesz to cofnąć, wykonując kilka prostych kroków.

W Facebook Messengerze użytkownicy mogą “wypisać” wiadomości, które zostały do nich wysłane w ciągu dziesięciu minut lub krócej. Podczas gdy “unsend” funkcja nie usuwa wiadomość na końcu, to będzie wyglądać tak, jakby nigdy nie wysłał go. Aby to zrobić, po prostu przytrzymaj wiadomość, którą chcesz odesłać przez kilka sekund, aż pojawią się opcje emoji. Następnie, stuknij Więcej… i zobaczysz wskaźnik mówiący “You unsend a message”. Możesz wtedy przekazać ją jako przypadkową lub literówkę.

Trwałe usuwanie wiadomości tekstowych

Trwałe usuwanie wiadomości to prosty sposób na zapewnienie sobie braku śladów po rozmowach. Oprogramowanie powiadomi Cię o zakończeniu procesu usuwania. Po usunięciu danych nie można ich odzyskać. Oznacza to, że możesz sprzedać swój telefon bez obaw, że dane zostaną znalezione. Nawet profesjonalni hakerzy nie będą w stanie uzyskać dostępu do Twoich danych. Możesz również trwale usunąć całą rozmowę za jednym razem. Aby to zrobić, otwórz rozmowę z osobą, którą chcesz usunąć.

Dla użytkowników systemu Android istnieje prosty sposób na trwałe usunięcie wiadomości tekstowych z telefonu. Profesjonalne narzędzie, takie jak Android Data Eraser, jest świetną opcją. W przeciwieństwie do innych programów, ta aplikacja może usunąć wszystkie wiadomości z telefonu. Dla użytkowników komputerów Mac i PC, można go również pobrać bezpośrednio z firmy Samsung. W rzeczywistości usuwanie wiadomości tekstowych za pomocą oprogramowania Samsunga jest zalecane dla tych, którzy próbują sprzedać swoje telefony.

Odzyskiwanie usuniętych rozmów z karty SIM

Jeśli usunąłeś niektóre wiadomości ze swojego telefonu, nie jesteś sam. Wielu z nas doświadczyło tego samego, więc bardzo chcielibyśmy dostać w swoje ręce te usunięte rozmowy. Na szczęście jest dostępne oprogramowanie, które może pomóc Ci odzyskać wszystkie te usunięte rozmowy z telefonu. To oprogramowanie działa z wielu różnych typów danych, w tym dzienników połączeń, wiadomości tekstowych i numerów telefonów. Dobrą wiadomością jest to, że oprogramowanie do odzyskiwania karty SIM jest bezpłatne do pobrania. Pobierz je na laptopa lub komputer stacjonarny, podłącz kartę SIM do telefonu i zacznij przywracać utracone dane.

Po pierwsze, będziesz potrzebował czytnika kart SIM. Czytnik kart SIM może uzyskać dostęp do pamięci karty SIM telefonu, wydobywając i kopiując wszystkie informacje, które utraciłeś. Następnie możesz przeszukać kartę SIM w poszukiwaniu wiadomości, które przypadkowo usunąłeś. Będziesz w stanie odzyskać wiadomości tekstowe, które usunąłeś za pomocą tego czytnika kart SIM. Może on również przeszukiwać pamięć na karcie SIM, aby pomóc Ci znaleźć usunięte wiadomości tekstowe.


Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *