Jak można odzyskać usunięte wiadomości błyskawiczne z Facebooka?

Jak można odzyskać usunięte wiadomości błyskawiczne z Facebooka?

Skasowane wiadomości tekstowe, czaty na Facebooku i inne rodzaje skasowanej zawartości można odzyskać, jeśli wiesz jak to zrobić. Na szczęście istnieje kilka metod, których możesz użyć, aby je odzyskać. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się o nich więcej. Gdy już wiesz jak, możesz ich użyć do odzyskania utraconych danych z iPhone’a lub iPada. Istnieje również kilka metod, które mogą pomóc w odzyskaniu usuniętych zdjęć i filmów. Jak więc można odzyskać usunięte wiadomości?

Odzyskiwanie skasowanych wiadomości tekstowych

Odzyskanie skasowanych wiadomości tekstowych jest możliwe przy użyciu oprogramowania do odzyskiwania danych. Aplikacje te przeszukują pamięć telefonu w celu znalezienia usuniętych wiadomości. Zazwyczaj są one dostarczane z instrukcjami, jak odzyskać usunięte dane. Firmy zajmujące się odzyskiwaniem danych mogą również pomóc w odzyskaniu usuniętych wiadomości tekstowych. Należy pamiętać, że operator telefoniczny może nadal przechowywać zapisy usuniętych tekstów. W niektórych przypadkach, aby odzyskać usunięte teksty z telefonu, konieczne jest uzyskanie nakazu sądowego. Może to być dość kosztowne.

Pierwszym krokiem w procesie odzyskiwania usuniętych tekstów z iPhone’a jest utworzenie kopii zapasowej telefonu. Można to zrobić za pomocą iTunes lub Findera na komputerach z systemem Mac lub Windows. W zależności od wielkości kopii zapasowej może to zająć trochę czasu. Jeśli usunąłeś dużą liczbę wiadomości tekstowych z iPhone’a, może być konieczne utworzenie nowej kopii zapasowej. Jeśli utworzyłeś kopię zapasową telefonu, możesz przywrócić usunięte wiadomości z tej kopii.

Jeśli przypadkowo usunąłeś wiadomości z telefonu, możesz użyć programu do odzyskiwania danych, aby je odzyskać. Większość z tych programów umożliwia podgląd usuniętych danych przed ich odzyskaniem. Kolejną zaletą oprogramowania do odzyskiwania danych jest to, że może ono odzyskać wiadomości z różnych urządzeń. W zależności od rodzaju usuniętych danych, program ten może odzyskać je do komputera w ciągu kilku sekund. Tak więc, jeśli nie jesteś pewien, którego z nich użyć, czytaj dalej, aby uzyskać kilka wskazówek.

Odzyskiwanie usuniętych czatów z Facebooka

Jeśli przypadkowo usunąłeś rozmowę ze znajomym, możesz dowiedzieć się, jak odzyskać usunięte wiadomości błyskawiczne z Facebooka. Facebook przechowuje dane usuniętych czatów na swoim serwerze przez 90 dni, więc możliwe jest odzyskanie tych usuniętych wiadomości poprzez pobranie danych. Aby to zrobić, otwórz swoje konto na Facebooku w przeglądarce internetowej. Kliknij na Ustawienia i Prywatność. Następnie wybierz “Twoje informacje o Facebooku”.

Nawet jeśli usunąłeś wiadomość, nadal możesz uzyskać dostęp do oryginalnej kopii tej rozmowy. Dzieje się tak, ponieważ Facebook Messenger jest kompatybilny z wieloma urządzeniami i może nadal posiadać kopię rozmowy. Jeśli nie możesz jej znaleźć na komputerze, spróbuj przewinąć okno czatu usuniętej rozmowy na smartfonie. Jeśli nic się nie pojawi, spróbuj ponownie zainstalować Facebook Messenger. Ta metoda będzie działać z każdą wersją Facebook Messengera.

Drugą metodą jest pobranie raportu usuniętych wiadomości. Będziesz musiał poczekać kilka godzin, zanim otrzymasz pobranie, a następnie będziesz mógł zobaczyć wiadomości, które usunąłeś. Aby odzyskać te wiadomości z Androida, będziesz musiał znaleźć folder Android, który przechowuje dane dla wszystkich aplikacji Androida. W tym folderze znajduje się plik fb_temp. Gdy już go masz, możesz uzyskać dostęp do usuniętych wiadomości z Facebooka.

Odzyskiwanie usuniętych czatów z Facebooka z kopii zapasowej iCloud

Użycie odpowiedniego narzędzia do odzyskania usuniętych czatów z Facebooka z kopii zapasowej iCloud ma kluczowe znaczenie. Istnieje kilka różnych opcji, które możesz wybrać, ale wszystkie z nich gwarantują odzyskanie usuniętych wiadomości. Z pomocą odzyskiwania iCloud możesz odzyskać dostęp do usuniętych wiadomości z kopii zapasowej iCloud, niezależnie od tego, jaką masz wersję. Ale zanim to zrobisz, pamiętaj, aby najpierw przeczytać ten artykuł.

Pierwszym krokiem do odzyskania usuniętych czatów na Facebooku jest pobranie wiadomości. Na szczęście jest to dość łatwe do wykonania. Program pobierze wiadomość na Twój komputer w postaci pliku zip. Następnie będziesz musiał otworzyć plik Index wewnątrz pliku ZIP. W tym pliku znajdziesz usunięte czaty z Facebooka, które możesz skopiować i wkleić na swój komputer. Ta metoda jest najłatwiejsza w użyciu i jest bardzo skuteczna. Pomoże Ci również odzyskać ważne wiadomości, e-maile i inne dane wirtualnego świata, które usunąłeś z iPhone’a.

Strona internetowa Facebooka pomoże Ci nawet pobrać usunięte czaty na Facebooku, więc możliwe jest ich odzyskanie. Po usunięciu rozmowy dostaniesz link do pobrania pliku. Pamiętaj jednak, że link do Twoich usuniętych danych będzie dostępny tylko przez kilka dni. Jeśli potrzebujesz skasowanych danych z powrotem wcześniej, to będziesz musiał użyć narzędzia do odzyskiwania danych innej firmy.


Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *