Facebook Messenger Alternatywy dla Snapchata i Telegrama

Facebook Messenger 5.1.1 Apk Download

Jeśli szukasz alternatywy Facebook Messenger dla Snapchat, Imgur może być odpowiedzią. Inną opcją jest Telegram, tajna aplikacja do czatowania podobna do Snapchata. Facebook Messenger niedawno dodał nową funkcję o nazwie Vanish Mode. Funkcja Vanish Mode umożliwia pozostanie w ukryciu przed osobami, z którymi jesteś połączony w sieci społecznościowej. Ten tryb jest doświadczeniem opt-in i będzie działał tylko z osobami, które są z Tobą połączone.

Prezentowany artykuł jest dowodem owocnej współpracy z cyfrowewlaczenie.pl

Imgur to facebookowy komunikator jak snapchat

Podczas gdy Snapchat był platformą społecznościową, Imgur oferuje te same funkcje i jest bezpieczny w porównaniu z tym pierwszym. Imgur to platforma hostingu obrazów, więc możesz udostępniać swoje zdjęcia i GIF-y bez obaw, że zostaną usunięte. Platforma ma również nifty funkcję o nazwie Snacks, która pozwala na przeglądanie stale zmieniającego się wyboru GIF-ów w jednym posiedzeniu, a także natychmiast zastępuje gotowe. Doświadczenie Imgur w zakresie przekąsek jest podobne do Vine.

Podobnie jak Instagram, Imgur pozwala użytkownikom dzielić się obrazami w podróży. Jego celem jest inspirowanie i rozrywka ludzi, a także oferuje tysiące obrazów. Użytkownicy mogą zamieszczać własne zdjęcia lub reblogować posty i komentarze innych. Aplikacja jest zabawna i wyjątkowa, a często będzie udostępniać GIF-y i memy w oparciu o to, co publikują. Imgur można bezpłatnie pobrać z Play Market i Apple Store.

Integracja Facebook Messenger dla aplikacji innych firm pozwoli ludziom dzielić się swoimi GIF-ami za pośrednictwem aplikacji. Imgur GIF-y można udostępniać na czacie, a są one skategoryzowane według emocji i reakcji. Na przykład, jeśli potrząsasz telefonem, załaduje się losowy GIF. Możesz wtedy wybrać i wysłać GIF-a. Jeśli czujesz się szczególnie sarkastyczny, wyślij GIF-a jako obraz reakcji.

Kolejną funkcją, którą posiada Imgur, a której nie posiada Snapchat, jest możliwość strumieniowania GIF-ów. Oprócz tego, że jest podobny do Instagrama, Imgur pozwala również użytkownikom tworzyć własne krótkie filmy i GIF-y. Ta aplikacja ma newsfeed pełen zabawnych filmów i zdjęć. Jest bezpłatny w użyciu i oferuje prosty, intuicyjny interfejs. Imgur pozwala użytkownikom publikować nieograniczone obrazy i GIF-y. Jest dostępny zarówno dla systemu iOS, jak i Android.

Telegram to tajna aplikacja do czatowania, taka jak Snapchat

Jako zaszyfrowana usługa przesyłania wiadomości, Telegram jest świetną alternatywą dla Snapchata. Podobnie jak Snapchat, możesz wysyłać wiadomości, które ulegną samozniszczeniu, jeśli chcesz. Oznacza to, że nikt nie będzie wiedział, że wysłałeś samozniszczającą się wiadomość. Możesz także wysyłać duże pliki za pośrednictwem Telegrama, o rozmiarze do 2 GB. Inne podobne aplikacje, takie jak WhatsApp i Skype, nie pozwolą Ci na wysyłanie większych plików.

Jako usługa szyfrowanego czatu, Telegram jest jednym z najpopularniejszych i ma ponad 500 milionów użytkowników. Aplikacja synchronizuje się na wszystkich urządzeniach i nie ogranicza typów plików, które możesz wysłać lub odebrać. Ponieważ możesz przechowywać historię czatu w chmurze, nie musisz się martwić o miejsce na dysku. Jako bonus, możesz czatować z wieloma osobami jednocześnie bez obaw o utratę rozmowy lub jakiejkolwiek treści.

Jako usługa szyfrowanych wiadomości, Telegram oferuje większe bezpieczeństwo niż inne aplikacje. Wiadomości wysyłane za pośrednictwem Telegrama są wysoce zaszyfrowane i mogą być odczytane tylko przez nadawcę i odbiorcę. Nie można przekazać tych wiadomości nikomu innemu, a usunąć je można tylko na życzenie. Ponadto możesz dostosować Telegram do własnych potrzeb. Możesz również udostępniać pliki, zdjęcia lub filmy. I w przeciwieństwie do Snapchata, możliwe jest przechowywanie i dostęp do wiadomości z więcej niż jednego urządzenia.

Inną świetną aplikacją do tajnego czatu jest Telegram. Ta oparta na chmurze aplikacja do przesyłania wiadomości jest szybka i przyjazna dla użytkownika, chwaląc się milionami użytkowników na całym świecie. Po pobraniu zostaniesz poproszony o podanie swojego imienia i numeru telefonu. Stamtąd możesz wyszukać swoich znajomych i rozpocząć czat. Możesz nawet dodawać pliki do swoich czatów. Możesz udostępniać pliki za pośrednictwem Telegramu, nie martwiąc się o ich rozmiar.

Snap to aplikacja do przesyłania wiadomości podobna do Facebook Messenger

Snapchat, popularna aplikacja do udostępniania zdjęć, jest popularnym konkurentem Facebook Messenger. Zarówno Facebook, jak i Snapchat posiadają podobną funkcję – filmiki emoji. Snapchat oferuje również opcję 3D dla wideo emoji. Aplikacja może być używana do zamawiania kwiatów, zakupów produktów i interakcji z chatbotami od firm. Tymczasem startupy związane ze zdrowiem, takie jak Health Tap i Poncho, również dokonują przejścia z poczty elektronicznej na komunikaty.

Snapchat, podobnie jak Facebook Messenger, kładzie nacisk na zabawę i emojis. Jego funkcja połączeń wideo została ogłoszona niecały rok później. Choć Messenger jest lepszą aplikacją do przesyłania wiadomości, ma wiele zalet niż Snapchat. Możesz dodać więcej niż jedną osobę do rozmowy wideo, co pozwala na wielozadaniowość. I w przeciwieństwie do Facebook Messenger, można dodać wiele osób do czatu grupowego. Ale Snapchat nie ma łatwego sposobu na zarządzanie dużymi grupami.

Podobnie jak Facebook Messenger, Snap oferuje podobne funkcje, w tym udostępnianie multimediów i zdjęć swoim kontaktom. Możesz również ustawić swoje konto jako prywatne, aby tylko wybrane przez Ciebie osoby mogły oglądać Twoje wiadomości. Jest on podobny do Facebook Messengera pod tym względem, że łączy multimedia z wiadomościami tekstowymi. Oferuje również darmowe połączenia głosowe i płatności mobilne, dzięki czemu jest świetnym wyborem również dla właścicieli firm. Ale Snapchat i Messenger to nie jedyne aplikacje do przesyłania wiadomości, dlatego warto spróbować.

Snapchat wykorzystuje geokodowanie do dodawania opisów lokalizacji do zdjęć. Oznacza to, że możesz zobaczyć, kto jest w pobliżu w czasie rzeczywistym. Możesz także tworzyć lokalne soczewki i dodawać je do biblioteki Snapchata. Snapchat pozwala również dodawać znajomych w aplikacji. Jego naklejki są również dostosowywane i mają specjalny “snapcode”, który można udostępnić znajomym. Aplikacja posiada również funkcję wyszukiwania zdjęć i filmów.

Vanish Mode to nowa funkcja Facebook Messenger

Jeśli korzystałeś z aplikacji do dzielenia się zdjęciami Snapchat, prawdopodobnie zauważyłeś nową funkcję o nazwie Vanish Mode. Pozwala ona na zachowanie anonimowości podczas komunikacji z osobami, które śledzicie na portalu społecznościowym. Tryb ten pozwala na blokowanie lub zgłaszanie rozmów bez ujawniania, kim jesteś. Pozwala nawet wybrać, czy Twoje wiadomości są widziane przez innych użytkowników. To, czy będziesz z niego korzystać, zależy wyłącznie od Ciebie.

Aby włączyć tryb Vanish Mode, możesz przeciągnąć palcem w górę po oknie czatu. Funkcja ta pojawia się jako mała wiadomość lub okrąg i zmienia motyw czatu na ciemny. Jeśli nie odpowiada Ci ten tryb, możesz go łatwo wyłączyć, wysyłając normalną wiadomość na czacie do osoby, z którą rozmawiasz. Możesz również usunąć problematyczne wiadomości, będąc w trybie Vanish Mode, klikając na odpowiednią opcję.

Ta nowa funkcja nie jest jednak dostępna we wszystkich krajach. Nowa funkcja jest obecnie dostępna tylko dla osób w krajach, które ją obsługują, ale po pewnym czasie powinna być dostępna dla wszystkich. Powinieneś używać Vanish Mode odpowiedzialnie, ponieważ może on dać cheaterom przewagę. Upewnij się jednak, że używasz go tylko z zaufanymi użytkownikami. Jeśli ktoś będzie Cię nękał lub próbował się z Tobą skontaktować, zgłoś to Facebookowi.

Vanish Mode to nowa funkcja w Facebook Messengerze, będąca rozwinięciem trybu znikających wiadomości wprowadzonego na Snapchacie. Pozwala na wysyłanie wiadomości bez ujawniania swojej tożsamości i automatyczne usuwanie ich po przeczytaniu przez odbiorcę. Podobnie jak Snapchat, nowa funkcja będzie również dostępna na Instagramie w późniejszym terminie. Nie jest jasne, kiedy funkcja ta zostanie rozwinięta na innych platformach, ale wkrótce będzie dostępna dla użytkowników w USA i innych częściach świata.

Koszt abonamentu w Facebook Messenger

Kiedy chcesz wysłać swoim znajomym i rodzinie wiadomość w Facebook Messenger, możesz zastanawiać się, ile kosztuje abonament. Cóż, dobra wiadomość jest taka, że koszt abonamentu zależy od liczby osób, z którymi chcesz się komunikować. Darmowa wersja pozwala na wysyłanie wiadomości do 1000 osób za darmo. Płatne plany pozwalają na wysyłanie wiadomości do kilkudziesięciu tysięcy osób jednocześnie, a ich koszt różni się w zależności od liczby osób, do których chcesz dotrzeć.

Chociaż Facebook Messenger jest bezpłatny dla osób prywatnych, firmy mogą chcieć zapłacić za korzystanie z niego w celach promocyjnych. Podczas gdy wiele firm może zrezygnować z reklam na Facebook Messengerze, inne mogą się na to zdecydować, ponieważ platforma jest silnie kontrolowana i obsługiwana przez jedną firmę. Jeśli jesteś handlowcem Facebook Messenger, możesz wysyłać nieograniczone follow-upy do swoich klientów w ciągu 24 godzin. Podobnie, możesz wysyłać swoim klientom wiadomości promocyjne, takie jak oferty sprzedaży i specjalne rabaty.

Komunikaty subskrypcyjne na Facebooku nie są już darmowe dla firm. Ale nadal możesz go używać do komunikacji z klientami. Możesz wysłać jednorazowe powiadomienia do określonych kategorii lub powiadomić ludzi o ważnych ostatnich wydarzeniach. Jeszcze lepiej, możesz skonfigurować bota Messengera, aby wysyłał wiadomości w dowolnym momencie. Ale pamiętaj, aby nie używać wiadomości subskrypcyjnych do celów promocyjnych, ponieważ nie są one przeznaczone do spamu. Wiadomości subskrypcyjne są przeznaczone dla przypomnień, wiadomości i informacji.

Możesz wybrać otrzymywanie powtarzających się powiadomień raz lub wiele razy dziennie. Możesz ustawić, aby otrzymywali je codziennie, co tydzień lub co miesiąc. Niezależnie od tego, jak często chcesz, aby Twoi subskrybenci otrzymywali te powiadomienia, ważne jest, aby dostarczyć im wartościową wiadomość, która sprawi, że będą chcieli pozostać w kontakcie. Dostępne są różne opcje subskrypcji, ale darmowa opcja daje Ci dostęp do dziesięciu zmiennych i pozwala na tworzenie nieograniczonej ilości botów.


Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *