Czy rozkładany smartfon Galaxy Z Fold5 to telefon multimedialny?

Obecny na rynku Galaxy Z Fold5 doczekał się wielu pochwał dotyczących zarówno jego wyglądu, jak i funkcji, które oferuje. To kolejny rozkładany smartfon, który sprawdza się doskonale nie tylko w pracy, ale również do rozrywki. Czy jest to jednak telefon multimedialny? Na co zwrócić szczególną uwagę, gdy potrzebne jest nam wielozadaniowe urządzenie?

Czym powinien wyróżniać się telefon multimedialny?

Telefony multimedialne nie są już właściwie żadną nowością. Większość dostępnych modeli oferuje nam podobne funkcje. Smartfony to urządzenia, które w pewnym stopniu zastąpiły komputery. Z ich pomocą możemy grać, słuchać muzyki, robić i przerabiać zdjęcia, kręcić materiały wideo czy nawet pracować. Prowadzenie rozmów telefonicznych czy pisanie wiadomości schodzi właściwie na dalszy plan. Idealny telefon multimedialny powinien oferować użytkownikowi jak najwięcej ciekawych opcji, z których ten będzie korzystał niemal każdego dnia. 

Telefon multimedialny a smartfon biznesowy

Czym właściwie różni się telefon multimedialny od wariantu biznesowego? Tak naprawdę cechy obu urządzeń są podobne. Zarówno jeden, jak i drugi smartfon powinien oferować użytkownikowi jak najwięcej funkcji, dzięki którym wypełnianie codziennych obowiązków (tutaj akurat tych związanych z pracą) stanie się prostsze. 

Będzie to między innymi obsługa zaawansowanych aplikacji, niezbędnych m.in. do prowadzenia firmy. Dobrze również, aby dane usługi mogły pracować w tle, co wiąże się również z takim pojęciem jak multitasking. Na uwagę zasługują też te telefony, które mogą pochwalić się dużym wyświetlaczem.

Poznaj rozkładany smartfon Galaxy Z Fold5

Galaxy Z Fold5 to zarówno smartfon biznesowy, jak i telefon multimedialny. Mamy tutaj aż 7,6-calowy wyświetlacz główny, na którym granie, korzystanie z aplikacji czy nawet oglądanie filmów jest niezwykle przyjemne! Warto również dodać, że mówimy tutaj o  jasności sięgającej 1750 nitów.

Ponadto Galaxy Z Fold5 to najsmuklejszy z foldów, a proste składanie urządzenia sprawia, że doskonale mieści się w kieszeni. Sam telefon znajdziemy w dwóch wariantach kolorystycznych. Podwójna bateria o pojemności 4400 mAh w połączeniu z zaawansowanym procesorem (Snapdragon® 8 Gen 2 dla Galaxy) jest w stanie dostosować zużycie energii do naszych nawyków i sposobów korzystania z urządzenia. 

Jeżeli chcesz pobudzić swoją kreatywność, koniecznie skorzystaj z niezwykle precyzyjnego rysik S Pen. Z jego pomocą możesz pisać, szkicować i notować w dowolnym momencie. Już nie potrzebujesz mieć pod ręką kartki i ołówka, wystarczy rysik S Pen oraz ekran Twojego smartfonu. 

Opisując nowy Galaxy Z Fold5  nie można zapomnieć o wyróżniającym się systemie aparatów. Jest ich tutaj aż pięć, a każdy z obiektywów odpowiedzialny jest za tworzenie fantastycznych zdjęć i nagrywanie emocjonujących filmów!

*Wyświetlacz Dynamic AMOLED 2X w Galaxy Z Fold5 otrzymał certyfikat VDE Niemcy na 100-procentową mobilną objętość kolorów w zakresie kolorów DCI-P3, co oznacza, że ​​Twoje obrazy nie są rozmyte i uzyskasz niewiarygodnie żywe kolory niezależnie od różnych poziomów jasności. Wyświetlacz może osiągnąć szczytową jasność do 1750 nitów, poprawiając kontrast między ciemnymi i jasnymi aspektami treści cyfrowych, zapewniając lepszą jakość obrazu, ze współczynnikiem kontrastu 3 000 000:1, który sprawi, że korzystanie z telefonu komórkowego będzie bardziej wciągające.

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.Podobne tematy
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *