Aplikacje śledzące telefony komórkowe dla Androida i iOS

Aplikacje śledzące telefony komórkowe dla Androida i iOS

Na rynku jest wiele aplikacji do śledzenia telefonów komórkowych, ale nie wszystkie są równie skuteczne. Na szczęście, wiele z nich oferuje podobne funkcje, ale nie ten sam projekt interfejsu użytkownika. Na szczęście wiele z nich oferuje darmowe wersje demonstracyjne, które pozwalają zobaczyć, jak wygląda oprogramowanie i wypróbować jego funkcje i ustawienia przed zakupem. Dobrym przykładem jest SpyBubble, który ma czysty, prosty interfejs i pozwala wybrać wersję systemu operacyjnego oraz aktywność użytkownika.

Google Maps

Jeśli szukasz aplikacji do śledzenia telefonu komórkowego, która działa na urządzeniach z systemem Android, możesz rozważyć użycie Google Maps. Ta aplikacja śledzi lokalizację telefonu komórkowego i wyświetla lokalne firmy. Pokazuje również widoki satelitarne i terenowe, które są przydatne, jeśli próbujesz dowiedzieć się, gdzie znajdują się konkretne struktury, ulice lub cechy krajobrazu. Gdy już zorientujesz się, gdzie znajduje się telefon, możesz powiększyć go, aby uzyskać widok z lotu ptaka.

Aby używać Map Google jako narzędzia do śledzenia telefonu komórkowego, musisz mieć możliwość udostępniania lokalizacji urządzenia osobom, które chcesz monitorować. Aby to zrobić, musisz mieć dostęp do urządzenia i jego kodu dostępu. Następnie wystarczy zalogować się na swoje konto i wybrać kontakty, które chcesz śledzić. Możesz również ustawić swoją lokalizację i poprosić kontakty, aby przestały udostępniać swoją lokalizację. Mapy Google posiadają opcję ukryj/usuń, dzięki czemu możesz zablokować określonym osobom możliwość zobaczenia Twojej lokalizacji.

Spyic

Po pobraniu Spyic do śledzenia telefonów komórkowych i zainstalowaniu go, możesz łatwo monitorować docelowe urządzenie iOS bez konieczności fizycznego instalowania oprogramowania. Wszystko, co musisz zrobić, to zalogować się do panelu sterowania Spyic i wybrać żądane funkcje z lewego panelu. Instalacja jest szybka i prosta – możesz zakończyć cały proces w mniej niż 10 minut. Po pobraniu aplikacji Spyic, możesz odwiedzić Panel sterowania, aby sprawdzić historię połączeń monitorowanego urządzenia, komunikatory, lokalizację GPS i inne.

Można przeglądać nagrane pliki multimedialne na docelowym telefonie. Pokazuje również, gdzie znajduje się docelowy telefon i jakie aplikacje i pliki multimedialne są tam przechowywane. Można również zdalnie nagrywać mikrofon i kamerę telefonu, aby zebrać informacje o jego aktywności. Możesz monitorować aktywność telefoniczną osoby, którą chcesz szpiegować, bez jej wiedzy. Następnie możesz zdalnie przeglądać nagrane dane w dowolnym momencie. Dzięki Spyic już nigdy nie będziesz się martwić o bezpieczeństwo swojego dziecka!

Glyphs

Możesz używać Glyphs do śledzenia telefonów komórkowych do różnych celów. Jednym z takich celów jest sprawdzenie, czy twoje dzieci używają twojego telefonu. Jest to łatwy i niedrogi sposób na śledzenie miejsca pobytu dziecka. Można również użyć go do śledzenia telefonów komórkowych innych osób, i można łatwo uzyskać raport od operatora telefonu, jeśli istnieją podejrzenia dotyczące ich działalności. Ten artykuł wyjaśni, jak działają Glify i jak możesz ich użyć, aby złapać swoje dzieci na gorącym uczynku.

Możesz dostosować pole tekstowe w Eksploratorze Windows, wybierając glif. Spowoduje to zmianę wyglądu znaku na ekranie. Na przykład, jeśli używasz czcionki ze znakami specjalnymi, glif pojawi się w innej czcionce. Możesz nawet zmienić czcionkę i rozmiar glifu, dostosowując rozmiar ikony. Ta metoda jest przydatna do zauważenia ukrytych kamer i nieuczciwych złodziei, którzy korzystają z Twojego telefonu.

Family Orbit

Jeśli martwisz się o bezpieczeństwo swojego dziecka, wypróbuj aplikację do śledzenia telefonu komórkowego Family Orbit. Jest ona darmowa, dostępna zarówno dla urządzeń z systemem Android, jak i iOS, i możesz z łatwością monitorować do trzech członków rodziny jednocześnie. Aplikacja pozwala na wysyłanie wiadomości i zdjęć, monitorowanie aktywności w sieci oraz otrzymywanie powiadomień o wybranych działaniach. Możesz również monitorować prędkość i lokalizację telefonu. A ponieważ Family Orbit jest dostępna za darmo, możesz sprawdzać ją tak często, jak tylko zechcesz.

Choć Family Orbit to potężne narzędzie, nie jest też pozbawione wad. Jednym z jego największych problemów jest to, że nie ma wystarczająco dużo miejsca do przechowywania i nie można go używać na dużej rodzinie. Istnieje kilka innych potężnych alternatyw dla Family Orbit, które mają podobne funkcje, ale są mniej kosztowne. Jednak będziesz chciał się upewnić, że wybierzesz ten, który będzie działał dla Twojej sytuacji.

mSpy

Jedną z głównych zalet korzystania z mSpy jest to, że można go zainstalować bez wykrycia, bez wiedzy celu. Możesz monitorować dowolną liczbę działań z komputera bez świadomości celu, że go obserwujesz. Należy jednak pamiętać, że nie jest możliwe zdalne zainstalowanie tego oprogramowania. Aby rootować lub jailbreak docelowy smartfon, trzeba będzie dotknąć go osobiście. Będziesz musiał również pobrać aplikację fizycznie. Jeśli masz obawy przed instalacją aplikacji na docelowym urządzeniu, lepiej tego unikaj.

Jeśli obawiasz się, że Twoje dziecko lub pracownik czyta nieodpowiednie treści online, mSpy ma rozwiązanie. Ten tracker telefonu komórkowego jest kompatybilny zarówno z urządzeniami iPhone, jak i Android. Umożliwia monitorowanie wiadomości tekstowych, historii przeglądania stron internetowych i innych danych. Możesz również śledzić lokalizację osoby poprzez wi-fi. Po zainstalowaniu, mSpy może ostrzegać o podejrzanej aktywności i blokować strony internetowe.


Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *