Jak znaleźć najbliższy punkt naprawy telefonów komórkowych

Jak znaleźć najbliższy punkt naprawy telefonów komórkowych

Jak znaleźć najbliższy punkt naprawy telefonów komórkowych? Ten artykuł pomoże Ci znaleźć taki w Twojej okolicy. Ponadto dowiesz się, jak zidentyfikować swoje urządzenie i znaleźć wykwalifikowanego technika, który może je naprawić. Obejmie również koszty i jak zidentyfikować rodzaj naprawy, której potrzebujesz. Ponadto dowiesz się, jak zidentyfikować potrzeby naprawcze swojego telefonu i uzyskać odpowiednią cenę za naprawy. Czytaj dalej, aby uzyskać więcej wskazówek!

Znajdź punkt naprawy telefonu komórkowego w pobliżu

Szukasz punktu naprawy telefonu komórkowego? Dzięki ponad 2300 lokalizacjom w ponad 270 obszarach metropolitalnych, sieć Swappa Repair Network może pomóc Ci znaleźć sklep, który naprawi Twoje urządzenie mobilne. Jeśli masz uszkodzony ekran, możesz go naprawić w mniej niż godzinę! A co więcej? Jeśli Twój telefon wymaga więcej niż naprawy ekranu, możesz zaplanować spotkania dla wszystkich swoich urządzeń w tym samym czasie!

Nowy Jork to świetne miejsce na rozpoczęcie poszukiwań punktu naprawy telefonów komórkowych. Miasto Nowy Jork ma kilka lokalizacji i oferuje szeroki zakres usług dla Twojego urządzenia mobilnego. Znajdziesz go dzięki systemowi recenzji Swappa, ułatwiającemu wybór odpowiedniego sklepu dla Twoich potrzeb. A gdy już tam będziesz, możesz dokonać kolejnego zakupu na nowej umowie!

Koszt naprawy

Jeśli szukasz taniego sposobu na naprawę swojego telefonu komórkowego, możesz rozważyć wysłanie go do producenta w celu naprawy. Jest to zdecydowanie najtańsza opcja, a może nawet uda Ci się naprawić telefon za darmo! Niestety, nowsze modele nie mają wiele części naprawczych na rynku wtórnym, i będziesz musiał zapłacić za wysłanie telefonu gdzieś indziej. Jeśli masz cenione urządzenie, można również zabrać go do sklepu, który oferuje usługi naprawy. The Geek Squad w BestBuy może nawet wysuszyć Twój telefon, jeśli jest uszkodzony. Staples może nawet uzyskać certyfikat Samsunga na naprawę telefonu, a oba te miejsca oferują gwarancje i darmową wysyłkę.

Koszt naprawy telefonu komórkowego różni się w zależności od modelu, więc jeśli Twój telefon ma kilka lat, taniej będzie mieć naprawiony ekran niż nowy. Na przykład, naprawa uszkodzonego ekranu w iPhone 6S będzie kosztować około 129 dolarów, ale jeśli telefon jest uszkodzony wodą, może trzeba zapłacić aż 300 dolarów za naprawę. Uszkodzone wodą telefony mogą również kosztować więcej, jeśli chcesz je szybko naprawić. Zawsze należy rozważyć swoje potrzeby, zanim wyda się za dużo.

Identyfikacja urządzenia

Identyfikacja urządzenia mobilnego przed rozpoczęciem procesu naprawy może być zdradliwa. Jeśli urządzenie ma wymienną baterię, numer IMEI i nazwa producenta prawdopodobnie znajdują się gdzieś na zewnątrz urządzenia. Często bateria będzie spuchnięta od uszkodzenia cieczą, więc trzeba być bardzo ostrożnym, aby nie usunąć go. Jeśli masz problemy ze zlokalizowaniem tych numerów, spróbuj skontaktować się z producentem telefonu, aby sprawdzić, czy mają sposób na identyfikację urządzenia.

Twój numer IMEI jest ważną informacją dla warsztatu naprawy telefonów komórkowych, aby wiedzieć, czy jest on legalny. Numer IMEI jest unikalny dla każdego urządzenia, a organy ścigania i firmy ubezpieczeniowe mogą zachęcić Cię do zarejestrowania go do celów prawnych. Numer IMEI można również znaleźć na opakowaniu urządzenia lub w jego ustawieniach. Numer ten jest unikalnym identyfikatorem numerycznym urządzenia i jest wykorzystywany przez punkty naprawcze do śledzenia urządzenia.

Znalezienie wykwalifikowanego technika

Opis stanowiska pracy dla technika w dziedzinie naprawy telefonów komórkowych jest bardzo szeroki i może się znacznie różnić w zależności od firmy. Podczas gdy wiele firm poszukuje kandydatów z doskonałymi umiejętnościami obsługi klienta i zamiłowaniem do gadżetów, inne wymagają bardziej specjalistycznych umiejętności, takich jak wykształcenie policealne w zakresie elektroniki lub pasja do gadżetów. Niezależnie od opisu stanowiska, technicy muszą posiadać wiedzę na temat najpopularniejszych mobilnych systemów operacyjnych.

Choć Joe mógł to zrobić sam, dotarcie tam, gdzie chciał, zajęłoby mu dużo czasu. Do wykonania misji potrzebował grupy oddanych ninja. Zamiast tego zaufał swojej drużynie, która wykonała misję. Ta sama zasada dotyczy naprawy telefonów komórkowych: musisz być skłonny do delegowania. Jeśli jesteś właścicielem małej firmy, możesz rozważyć zatrudnienie kilku pracowników, którzy poradzą sobie z obciążeniem pracą.


Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *