Zabawne gry na Facebook Messengerze

Zabawne gry na Facebook Messengerze

Niezależnie od tego, czy lubisz wirtualny bilard, czy klasyczną grę karcianą Uno, możesz zagrać w tę klasyczną grę w Facebook Messengerze. Gra pozwala Ci grać ze znajomymi za pomocą klawiatury, a nawet możesz wygrać nagrody! Możesz również wyzwać przyjaciół do gry w Uno w Facebook Messenger. Poniżej wymieniono niektóre z najlepszych gier dostępnych dla Facebook Messenger. Ciesz się! Mam nadzieję, że znajdziesz jeden, który lubisz! Jeśli nie, zawsze można spróbować tych, aby zobaczyć, co twoi przyjaciele myślą o grze.

8 Ball Pool to lajtowa wersja popularnej gry w wirtualny basen

Jeśli kiedykolwiek grałeś w klasyczną grę w tenisa stołowego, docenisz lajtową wersję Facebook Messenger 8 Ball Pool. Ta lekka wersja jest wysoce wciągająca i przekłada klasyczne gry w bilard/basen na Twój komputer. Ta gra obsługuje wiele różnych konfiguracji PC i działa dobrze z listą znajomych na Facebooku. Możesz grać sam, przeciwko znajomym lub w dużych turniejach online. Jeśli chcesz grać z prawdziwym stołem bilardowym, możesz kupić prawdziwy i cieszyć się tą wspaniałą grą ze swoimi przyjaciółmi.

Ta gra jest bardzo łatwa w użyciu i jest darmowa do pobrania. Posiada również taką samą wspaniałą grafikę jak jej pełnoprawny kuzyn. Możesz zagrać z przyjaciółmi w szybką grę w bilard, lub wyzwać przypadkowych ludzi do przyjaznej rywalizacji. Możesz nawet zagrać przeciwko botom, lub użyć botów do znalezienia przeciwników. Pamiętaj tylko, aby grać z przyjaciółmi! Za kilka dni będziesz mógł rzucić wyzwanie losowym graczom lub zebrać przyjaciół do przyjacielskiej rywalizacji.

Pac Man

Facebook zwiększa dostępność gier na Messengerze. Trzeci co do wielkości serwis na świecie dodaje więcej gier do aplikacji czatu. Ta aktualizacja pozwala znajomym wyzwanie siebie w grach prawo w aplikacji. Gry są dostępne w konwersacjach wątku grupowego, jak również w czacie kontekstowym. W przyszłości zostanie dodanych więcej gier. Pac-Man jest dostępny w trzydziestu krajach, a kolejne mają się pojawić. Do tego czasu użytkownicy będą musieli grać w nie na swoich komputerach lub telefonach komórkowych.

Pomimo swojej prostoty, PAC-MAN na Messengerze jest nadal zabawną grą, nawet jeśli nie wiesz, jak grać w oryginalną grę. Celem gry jest zebranie jak największej ilości zielonych kulek i trafienie jak największej ilości niebieskich kulek. Jeśli kiedykolwiek grałeś w nią, wiesz jak bardzo może być wciągająca, więc dlaczego nie wypróbować jej na swoim messengerze? To świetna gra zarówno dla młodszych, jak i starszych, którą możesz podzielić się z przyjaciółmi i rodziną.

Draw Something

Jeśli lubisz rysować i nie próbowałeś jeszcze nowej gry Draw Something na Facebook Messengerze, to czeka Cię nie lada gratka. W tej zabawnej grze będziesz musiał wysłać rysunek pewnego obiektu do innych graczy, a oni muszą zgadnąć, co to jest. Możesz dostosować grubość i kolor swojego pędzla, a nawet użyć gumki. Możesz również spróbować odgadnąć rysunki innych graczy, zdobywając przy tym monety.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to zainstalować darmową wersję gry. Zainstaluje się ona na Twoim telefonie automatycznie i pozwoli Ci na grę z maksymalnie dziesięcioma znajomymi. Jeśli nie masz darmowej wersji, zawsze możesz ją pobrać tutaj. Ta aplikacja jest darmowa i ma wiele różnych funkcji. Po pierwsze, możesz narysować cokolwiek chcesz, ale musi to być coś, co jest łatwe do narysowania. Po drugie, możesz użyć rysika, aby poprawić swój rysunek.

Ludo

Jeśli kiedykolwiek się nudziłeś, Ludo na Facebook Messengerze to gra dla Ciebie. Ta klasyczna gra dla dwóch do czterech graczy jest teraz dostępna na Facebook Messengerze. Możesz zagrać z przyjaciółmi i wyzwać ich do gry w Ludo. Ludo to gra planszowa, która jest uwielbiana zarówno przez dzieci, jak i dorosłych. Możesz grać ze swoimi znajomymi, logując się na swoje konto na Facebooku. Jeśli chcesz grać z większą liczbą przyjaciół, możesz zaprosić ich do swojej gry. Upewnij się tylko, że oni również pobiorą aplikację.

Ludo na Facebook Messenger jest również dostępny dla urządzeń mobilnych. Ta gra ma dwa tryby, 8 Ball i 9 Ball. Gra jest niesamowicie wciągająca i zanim ją ukończysz, stracisz poczucie czasu. Ale nie martw się – ta gra jest zabawna i jest idealna dla grup przyjaciół. Możesz nawet rywalizować z ludźmi z całego świata! Niezależnie od tego, czy jesteś graczem czy nowicjuszem, ta gra na pewno będzie hitem!

Uno

Facebook walcuje nową grę, która czyni UNO bardziej dostępne dla użytkowników. Gra była wcześniej dostępna tylko na urządzeniach mobilnych. Aplikacja na Messengerze oparta jest na grze stworzonej przez Mattel163 we współpracy z NetEase. Jest podobny do klasycznej gry karcianej, ale oferuje więcej interakcji społecznych, umożliwiając graczom dzielenie się wynikami i wysyłanie próśb o znajomych. Ta Messengerowa wersja UNO ma trafić na rynek mobilny wiosną 2018 roku.

Użytkownicy Facebooka mogą również cieszyć się tą grą karcianą ze swoimi przyjaciółmi. UNO! to kultowa gra, która pozwala grać przeciwko znajomym w wirtualnym trybie wieloosobowym. Gra pozwala grać przeciwko innym użytkownikom online w trybie dla dwóch graczy lub przeciwko wielu przeciwnikom w pokoju. Ta aplikacja na Facebooku jest łatwa do pobrania i wykorzystuje te same zasady, co wersja IRL, więc będziesz w stanie opanować ją w mgnieniu oka.

Space Invaders

Gra w Space Invaders na Facebook Messengerze to wciągający sposób na zabicie czasu. Kultowa gra retro przywróci nostalgię za grami z lat 80. Zasadniczo kontrolujesz statek kosmiczny, który nieustannie strzela rakietami w siatkę obcych. Twoim celem jest wyeliminowanie jak największej liczby z nich, zanim zabiorą cię. Jest to łatwe do odebrania, ale nie tak proste do opanowania.

Gra zaczyna się tak samo jak na oryginalnym arcade. Musisz kierować swoją postacią za pomocą palców i rozwalać kosmitów zstępujących z góry. Każdy poziom w Space Invaders ma inne poziomy, ale cel pozostaje ten sam. Możesz nawet dostosować muzykę w grze i używać specjalnych mocy. Możesz nawet odtwarzać swoją własną muzykę, aby zwiększyć wyzwanie! Chociaż sterowanie może być nieco kłopotliwe, starsi gracze i młodsze pokolenia będą się świetnie bawić grając w te gry.


Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *