Jak odblokować kogoś w komunikatorze

Komunikator bez numeru telefonu

Zablokowałeś kogoś w komunikatorze internetowym. Jak możesz go teraz odblokować? Najpierw sprawdźmy, dlaczego w ogóle zablokowałeś tę osobę. Gdy ktoś jest zablokowany, nie może wysyłać do Ciebie żadnych wiadomości. Ich pole tekstowe, aparat lub ikona GIF będą puste. Pojawi się również powiadomienie “Coś jest nie tak”. Teraz możesz odblokować tę osobę i wznowić komunikację. Jeśli masz problemy z odpowiadaniem na wiadomości, ten poradnik będzie pomocny.

Przedstawiamy artykuł, który jest owocem wspólnych działań z akademiahakerow.pl

Odblokowanie kogoś na komunikatorze

Jeśli ktoś zablokował Cię na Facebook Messengerze, przekonasz się, że odblokowanie go jest łatwe i szybkie. Wystarczy wykonać poniższe kroki, aby odzyskać kontakt. Możesz również zablokować użytkownika, jeśli narusza on standardy społeczności. Następnie wystarczy otworzyć zakładkę Ustawienia i znaleźć zablokowaną osobę. Kliknij przycisk Odblokuj, aby usunąć ograniczenie. Po zniesieniu ograniczenia możesz wchodzić w interakcje z tą osobą w normalny sposób.

Korzystanie z Facebook Messenger: Jeśli przypadkowo zablokowałeś kogoś, po prostu zaloguj się i kliknij “Unblock” w menu ustawień. W tym miejscu można zobaczyć listę zablokowanych kont. Aby usunąć daną osobę z listy, musisz wyczyścić jej ciasteczka. Możesz to zrobić w menu ustawień Messengera. Możesz też odwiedzić stronę internetową Facebooka i zalogować się na inne konto.

Odblokowanie kogoś na Facebook Messengerze

Facebook ułatwił zablokowanie kogoś na Messengerze. Aby odblokować kogoś, musisz najpierw wysłać do tej osoby prośbę o przyjaźń. Po osoba akceptuje żądanie, musisz czekać co najmniej 48 godzin przed osoba może odblokować cię. Jeśli jednak przypadkowo kogoś zablokowałeś, możesz cofnąć błąd i odblokować go. Aby to zrobić, wykonaj poniższe kroki. Następnie będziesz musiał potwierdzić swoją prośbę z daną osobą.

Aby potwierdzić działanie, otwórz aplikację Facebook Messenger. Poszukaj ikony Messengera. Jeśli jest wyszarzona, kliknij ją. Jeśli się nie pojawi, kliknij trzy poziome kropki, aby wywołać listę zablokowanych. Tutaj możesz zobaczyć imię i nazwisko osoby oraz inne informacje kontaktowe. Umożliwi to ich usunięcie. Jeśli chcesz usunąć daną osobę z listy zablokowanych użytkowników, kliknij przycisk unblock (odblokuj) w prawym dolnym rogu okna wyskakującego.

Blokowanie kogoś na WhatsApp

Jeśli chcesz zablokować kogoś na WhatsApp, musisz wiedzieć jak. Aby zablokować kontakt, przejdź do jego profilu i dotknij menu z trzema kropkami (trzy kropki są reprezentowane przez pionową linię). Teraz wybierz opcję “zablokuj”. Pojawi się powiadomienie, w którym zostaniesz poproszony o potwierdzenie działania. Dzięki temu druga osoba nie będzie mogła zobaczyć żadnych aktualizacji statusu ani rozmów, które z nią prowadzisz. Po potwierdzeniu zablokowania druga osoba zostanie usunięta z Twojej listy kontaktów.

Aby odblokować kogoś w aplikacji WhatsApp, przejdź do karty zablokowanych kontaktów. Zostanie tam wyświetlona lista zablokowanych przez Ciebie kontaktów. Aby odblokować kogoś, po prostu kliknij nazwę osoby na liście i stuknij opcję “Odblokuj”. Spowoduje to usunięcie nazwy tej osoby z listy. Aby ponownie kogoś zablokować, po prostu stuknij jego nazwisko na liście ponownie. Będziesz musiał to zrobić dla każdego zablokowanego kontaktu i zajmie to kilka minut.

Odblokowanie kogoś na Instagramie

Jeśli zablokowałeś kogoś na Instagramie, możesz go łatwo odblokować, korzystając z wbudowanych w aplikację funkcji wiadomości. Oprócz wspomnianych funkcji czatu, możesz odblokować profil, jeśli przypadkowo go usunąłeś. Podobnie, możesz odblokować zablokowaną osobę za pomocą komunikatora internetowego. Korzyści z odblokowania kogoś na Instagramie są liczne i różnorodne. Oto, jak możesz to zrobić:

Najpierw musisz poznać nazwę użytkownika osoby, którą chcesz odblokować. Gdy masz już nazwę użytkownika, możesz wybrać opcję kliknij Odblokuj. Jeśli używasz przeglądarki internetowej, musisz najpierw otworzyć Instagram na swoim komputerze. W przeciwnym razie nie będziesz mógł uzyskać dostępu do listy profili zablokowanej osoby w przeglądarce internetowej. Po zakończeniu odblokowywania zablokowanej osoby na Instagramie możesz dalej korzystać z jej konta.


Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *