Jak emoji w Facebook Messengerze

Facebook Messenger Problemy - Nie możesz wykonać tej czynności

Jeśli chciałbyś wysyłać wiadomości za pomocą innego emoji, Facebook wprowadza do Messengera emojis dźwiękowe. Aby uzyskać do nich dostęp, wystarczy dotknąć przycisku emoji i dotknąć ikony dźwięku, aby zobaczyć listę dostępnych wyborów. Po wybraniu dźwięku, użytkownicy mogą wysłać emoji do swojego odbiorcy. Jeśli jesteś fanem emojisów dźwiękowych, Facebook testuje tę funkcję również na Androidzie.

Zmiana domyślnego emoji reakcji w Facebook Messenger

Zmiana domyślnego emoji reakcji w aplikacji Facebook’s Messenger jest łatwa i możesz sprawić, że reakcje będą bardziej spersonalizowane do Twoich upodobań. Możesz zmienić emoji reakcji na co tylko chcesz, a nawet możesz zresetować emojis do ich wartości domyślnych. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami poniżej, a będziesz miał całkowicie niestandardowe emoji w krótkim czasie!

Aby zmienić domyślne emoji reakcji w Facebook Messenger, najpierw przejdź do panelu emoji w pasku menu. Gdy już tam będziesz, stuknij w Dostosuj. Z tego miejsca wybierz opcję Resetuj tekst. Następnie stuknij w Zapisz. Panel emoji jest opcjonalny. Domyślnym emoji jest serce, które reprezentuje miłość. Ale Facebook ma plany zastąpienia emoji serca w przyszłości, więc jeśli wolisz inny emoji, użyj go teraz.

System emoji Facebooka jest oparty na emoji systemowym. Oznacza to, że ten sam emoji reakcji może być używany w różnych aplikacjach i platformach. Aplikacja Facebook Messenger korzysta z tego standardu i ma wiele emoji do wyboru. Domyślnie można zmienić emoji dla wszystkich wiadomości w pojedynczej konwersacji, ale można je również zmienić dla poszczególnych wątków.

Wyślij emoji w kształcie serca

Używanie emoji serca może być świetnym sposobem na wyrażenie komuś swojej miłości. Niezależnie od tego, czy rozmawiasz tylko z przyjacielem, czy wysyłasz wiadomość na odległość, serce może przekazać wiadomość o uczuciu, miłości lub przyjaźni. Jedynym problemem z używaniem emoji serca jest to, że nie zawsze jest to właściwe. Na przykład nie powinieneś używać go do wyrażenia żalu, jeśli właśnie kogoś poznałeś. Jeśli emoji ma na celu dokuczenie swojej znaczącej drugiej osobie, najlepiej użyć innego symbolu.

Emoji serca nie jest kompatybilny z każdym urządzeniem. Możesz użyć klawiatury emoji, aby wpisać dowolny emoji. Klawiatury emoji są dostępne dla komputerów PC, Mac, iPhonów i Androida. Korzystanie z klawiatury emoji pomoże Ci szybko wpisać wybrany emoji. Upewnij się jednak, że przetestujesz emoji na swoim urządzeniu mobilnym, zanim wyślesz je do swojego partnera.

Wyślij emoji dźwiękowe

Jeśli korzystasz z aplikacji Facebook Messenger przez dowolnie długi czas, wiesz, że istnieje teraz nowa funkcja o nazwie Soundmoji. Te animowane ikony mają efekty dźwiękowe i mogą obejmować klaskanie, świerszcze, bębny, zły śmiech i wiele innych. Możesz nawet wysłać klipy audio popularnych programów telewizyjnych lub filmów, takich jak F9 Universal Pictures lub Bridgerton Netflixa. Soundmojis są dostępne zarówno dla użytkowników aplikacji Messenger z systemem iOS, jak i Android.

Emojisje dźwiękowe to nowy, ekscytujący sposób komunikacji ze znajomymi na Facebooku. Facebook wprowadził te emojis w Światowym Dniu Emoji. Sound Emojis odtwarzają odpowiednie dźwięki i są częścią popularnych piosenek. Możesz wysłać te emojis do przyjaciela lub członka rodziny, dotykając rozmowy w Messengerze. Wystarczy, że stukniesz w ikonę emoji obok ikony głośności, a następnie uderzysz w przycisk wyślij, aby ją wysłać.

Wyślij emoji z uśmiechniętą buźką

Jednym z najpopularniejszych emoji jest Buźka z uśmiechniętymi oczami. Możesz również użyć innych wersji, takich jak Rumiana Twarz i Uśmiechnięta Twarz z Otwartymi Ustami. W porównaniu z Uśmiechniętą Twarzą, ta druga jest bardziej wyrafinowanym wyrazem, który najczęściej kojarzy się z większym poczuciem szczęścia. Może być również użyta do przekazania niezadowolenia i zwątpienia, ale nadal nie jest wyrazem pełnym.

Jeśli zastanawiasz się, jak wysłać emoji do Facebook Messengera, jest na to kilka sposobów. Po pierwsze, musisz zainstalować na swoim telefonie aplikację Emojibox. Następnie otwórz aplikację, wybierz emoji, którym chcesz się podzielić. Możesz zmienić jego tło i dostosować orientację, a następnie stuknij w opcje udostępniania. Teraz możesz wysłać emoji jako zdjęcie.


Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *