Facebook Messenger 9.0 Apk

Facebook Messenger 9.0 Apk

Messenger to aplikacja do obsługi wiadomości społecznościowych, która pozwala na wysyłanie i odbieranie wiadomości poprzez rozmowy tekstowe, głosowe i wideo. Ta aplikacja pozwala na połączenie się z każdym, z kim masz konto na Facebooku. Możesz również użyć Messengera do rozmowy z każdym, kto znajduje się w Twojej książce telefonicznej. Jego zabawne i kreatywne funkcje ułatwiają rozmowy, oferując jednocześnie więcej sposobów na wyrażenie siebie. Jeśli jesteś zainteresowany pobraniem najnowszej wersji Messengera na swoje urządzenie z systemem Android, czytaj dalej.

Cechy facebook messengera

Facebook Messenger to aplikacja, która pozwala użytkownikom wysyłać wiadomości, rozmawiać ze znajomymi i grupować ich. Ta aplikacja działa w tle i powiadamia użytkowników, gdy otrzymują wiadomości. Ta aplikacja pozwala również na wykonywanie darmowych połączeń na WIFI. Facebook wydał nową wersję aplikacji Messenger dla systemu Android, która zawiera funkcje połączeń głosowych i wideo. Najnowsza wersja zawiera również opcję wyszukiwania, która pozwala na wyszukiwanie rozmów lub osób.

Nowa aplikacja Messenger dla systemu Android jest łatwa w użyciu, ma ten sam czysty interfejs, co aplikacje mobilne Facebooka. Zawiera przesuwane menu, które pozwala użytkownikom uzyskać dostęp do historii wiadomości, kontaktów, grup i bezpłatnych połączeń. Daje również użytkownikom możliwość zmiany zdjęcia profilowego i pseudonimu oraz ustawienia innych osobistych preferencji. Łączy się również automatycznie z kontem na Facebooku. Po zainstalowaniu aplikacji można rozpocząć wysyłanie wiadomości do znajomych.

Wymaga konta na Facebooku do korzystania

Facebook Messenger to aplikacja, która umożliwia wysyłanie wiadomości oraz wykonywanie połączeń głosowych i wideo. Kiedyś była darmowa i pozwalała ludziom zarejestrować się w niej bez posiadania konta na Facebooku, ale ponieważ usługa jest teraz częścią Facebooka, musisz mieć konto na Facebooku, aby się zarejestrować. Jeśli chcesz zapisać się bez posiadania konta na Facebooku, nadal możesz korzystać z Messengera. Musisz pobrać aplikację z oficjalnego sklepu z aplikacjami Facebooka lub pobrać aplikację Messenger ze sklepu Google Play.

Gdy masz już aplikację, musisz założyć konto na Facebooku. Kiedy już to zrobisz, możesz wejść na stronę sklepu z aplikacją i zalogować się używając swojego konta na Facebooku. Aplikacja wyświetli monit o podanie adresu e-mail i numeru telefonu. Po zalogowaniu się, można wybrać albo otworzyć aplikację lub wylogować się. Po zalogowaniu się możesz zobaczyć rozmowy, które prowadzisz z daną osobą. Jeśli chcesz wysłać osobie, z którą rozmawiasz, możesz stuknąć nazwę kontaktu lub zdjęcie, aby zobaczyć jej dane kontaktowe.

Ma tryb ciemny

Pomimo ostatnich zmian, jakie przeszła aplikacja Facebook Messenger, jednym aspektem, który pozostał niezmieniony, jest dostępność trybu ciemnego. Facebook poinformował, że pracuje nad dodaniem tej funkcjonalności do aplikacji i że użytkownicy mogą się jej spodziewać już wkrótce. Obecnie tryb ciemny dostępny jest tylko na stronie głównej, ekranach czatu i stronach ustawień. Nie działa on na stronach, które przechodzą do podmenu. Jest to spowodowane błędem, który został wprowadzony wraz z trybem ciemnym.

Użytkownicy, którzy chcą włączyć tryb ciemny, mogą go szukać w ustawieniach lub w wyskakującym okienku. Ewentualnie mogą dotknąć przełącznika tuż pod swoim nazwiskiem w profilu Messengera. Jednak nie wszyscy użytkownicy będą mogli zobaczyć tę opcję, w takim przypadku powinni usunąć i ponownie zainstalować aplikację. Użytkownicy powinni pamiętać, że tryb ciemny jest wciąż w początkowej fazie, więc użytkownicy powinni spodziewać się, że będzie on niedostępny w niektórych obszarach.


Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *